Napsali o nás

I my dáme na doporučení…

Za jakýkoliv názor, postřeh, kritiku i pochvalu budeme rádi. Můžete nám napsat na naše e-mailové adresy, které naleznete v sekci KONTAKTY, na Facebook či Instagram. Ke své práci přistupujeme zodpovědně a tak se snažíme vždy odpovědět, nad vším se zamyslet a pokud je třeba, vše následně řešit. 

Vybráno z e-mailové komunikace:

Scénáře jsou chytře napsané, vtipné, propracované, nejsou tedy prvoplánovité a herci svými výkony dokáží hravě udržet pozornost malých diváků po celou dobu produkce. Bonusem je navíc edukativní podtext každé minihry, který nenásilně a jednoduchou formou seznamuje děti s poměrně složitou problematikou. Zpracování jednotlivých vystoupení jsou barvitá, kombinují nejrůznější výrazové formy a činí tak celek atraktivním.

Š.P., ZŠ Wonderland Academy

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat za všechny děti a kolektiv ŠD – Jindřišská 32 (škola Vodičkova 22), za úžasné představení. Moc se nám představení líbilo a herečky byly úžasné.

R.A. –  ŠD, Jindřišská 32

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat děvčatům za včerejší skvělé představení v naší družině. Moc se nám líbilo, děti byly nadšené. A slečny herečky moc milé a vstřícné. Určitě budeme rádi, když nás zase navštíví. Přejeme Vám báječné dny a těšíme se na nějakou další akci.

O.M., Zš a Mš Mšené-lázně

Velice Vám děkuji za páteční představení, mělo úspěch. Předali jsme kontakt do dalších školek a škol.

Mgr. P.L., DDM „OSTROV“ Slaný

Představení bylo super, moc se mi líbila interakce s dětským publikem.

J.Š., MĚSTO KLECANY

Děkujeme za krásné představení, velmi se nám líbilo, paní herečky to sehrály senzačně, budeme se těšit na další spolupráci. 

MŠ a ZŠ Nehvizdy

Představení bylo úplně perfektní!! Líbilo se nejen dětem!

Obec Trnávka

Představení se rozhodně líbilo, i na takto průchozí akci se děvčatům podařilo získat si spokojené diváky!

SANANIM

Moc děkujeme za dnešní skvělé divadlo. Bylo to senzační, diváci byli nadšení!

Rodinné centrum Na Schodech

Moc děkuji za včerejší vydařené představení v naší školní družině. Moc se nám líbilo 

Základní škola a Mateřská škola Třebotov

Dnes jsme si užili vaše představení a dětem se program moc líbil. Bohužel ještě teď kvokají …, ale snad je to brzy přejde…Moc děkuji.

J.K., MŠ Svémyslice

Napsali o nás:

Rozhovor s ředitelkou (video)
Přejít nahoru