O nás

Kdo jsme? Jsme divadlo, které hraje pro děti, jak s oblibou píšeme, od 0 do 99 let! Hlavně však pro děti předškolního a školního věku do cca 10 let. Jsme autorské edukativní interaktivní zájezdové divadlo.

Autorské – všechny naše scénáře a písničky jsou původní, což znamená psané pouze pro účely našeho divadla. Témata našich scénářů pečlivě hledáme a volíme tak, aby děti zaujala.

Edukativní – snažíme se, aby se děti nejen pobavily, zasmály a vyřádily, ale aby se i něco naučily a měly „pod kloboukem“.
Své scénáře konzultujeme s pedagogy mateřských a základních škol.

Interaktivní – děti se spontánně zapojují do děje, ať už v hledišti či na jevišti, a stávají se tak vlastně spolutvůrci jednotlivých představení.

Zájezdové – za svými diváky jezdíme po téměř celé ČR. Hrajeme v mateřských a základních školách, kulturních centrech, kulturních domech a v divadlech. Vystupujeme na firemních akcích, dětských dnech i karnevalech téměř každý den a to od roku 2014.

Za dobu naší existence se nám podařilo získat několik grantů, získali jsme i finanční podporu od různých firem. Odpověděli jsme na Výzvu, vyhlášenou nadací Jana a Medy Mládkových, které jsme se zúčastnili a na jejímž základě jsme byli osloveni ke spolupráci s Werichovou vilou. Jsme rádi, že můžeme vystupovat v tak krásném a inspirativním prostředí.

Tímto moc děkujeme všem, kteří se rozhodli nás podpořit. Velmi si Vaší podpory vážíme. 

Konkrétně magistrátu hl. Města Prahy, městským částem Praha 3, Praha 4, Praha 11 a Praha 12. 

Velmi si ceníme i firmy Altron, která zaplatila několik představení určených mateřským školám. 

Ke spolupráci doporučujeme, potřebujete-li: 

tiskové služby – Grafprint. s. r. o.
krejčovské práce – Bára Fišerová – Nitě v bytě
správu domén, hostingů a webů – www.cz9.cz
služby nahrávacího studia – Václav Tobrman a jeho studio Bigwin – www.studiobigwin.cz

Se všemi výše zmíněnými máme jen ty nejlepší zkušenosti!

I my se snažíme pomáhat. Rádi věnujeme představení charitativním účelům. Dlouhodobě spolupracujeme se spolkem Spojené hlavy, který sdružuje lidi nejrůznějších kulturních, ekologických, sociálních, charitativních a dalších rozličných zájmů. Učinkovali jsme např. na festivalu Cihlafest, pro Fond ohrožených dětí – Klokánek, spolupracovali jsme se studenty VŠE na projektu Všegramotní a i do budoucna budeme rádi věnovat svůj čas smysluplným projektům.

Pokud byste se rozhodli naše divadlo podporovat, ať už finančně či partnersky, neváhejte a obraťte se nás – viz sekce KONTAKTY.

Přejít nahoru